فهرست

انتخاب عضو پیوسته انجمن نانوفناوری ایران به عنوان نایب رییس آکادمی ریاضی- شیمی جهان

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
جناب آقای دکتر سید علیرضا اشرفی عضو محترم هیات علمی دانشگاه کاشان و عضو پیوسته محترم انجمن نانوفناوری ایران در سیزدهمین نشست مجمع عمومی آکادمی ریاضی- شیمی جهان که در روز جمعه 30 ژوئن سال 2017 میلادی مصادف با 9 تیرماه سال جاری در کشور رومانی برگزار شد به عنوان نایب رییس این آکادمی انتخاب گردیدند.
آقای دکتر سید علیرضا اشرفی قمرودی متولد سال  1343 تهران، عضو هیات علمی و استاد تمام گروه ریاضی و مدیر گروه نانو محاسبات دانشگاه کاشان می باشند که چندین نوبت به عنوان دانشمند بین المللی  ISI  ودر زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان انتخاب شده اند.
وی علاوه بر انتخاب به عنوان دانشمند بین المللی ، چاپ نزدیک به 300 مقاله در مجلات داخلی وخارجی  ISI ، داوری بیش از 10 مجله ISI و شرکت در کنفرانس های بین المللی ، پژوهشگر برگزیده کشوری در سال 88 ، پژوهشگر نمونه استان از سال 80 تاکنون را نیز در کارنامه علمی خود دارد.
یکی از شاخه های اصلی علوم ریاضی- شیمی نظریه گراف شیمیایی است که مربوط به توپولوژی است. همانند تحقیقات ریاضی روی همپارها و ارتقای توصیف های توپولوژیکی یا فهرست هایی که کاربردهایی در ارتباط کمی ساختار- فعالیت دارند. به عنوان مثال جنبه های شیمیایی نظریه گروه ها که کاربردهایی در شیمی فضایی و شیمی کوانتومی دارد.
انجمن نانوفناوری ایران ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به جناب آقای دکتر سید علیرضا اشرفی، سربلندی و موفقیت ایشان را در تمامی عرصه های کار و زندگی از ایزد متعال مسئلت نموده و این افتخار را به جامعه نانوفناوری کشور خاصه اعضای فرهیخته انجمن نانوفناوری ایران تبریک عرض می نماید.
تاریخ ایجاد: پنج شنبه 15 تير 1396
تاریخ انتشار: شنبه 17 تير 1396
تعداد بازدید: 321